Abdixhiku ia përmend këshilltarin e “Prontos”, Veseli: Të përgjigjem më vonë - Bota Sot
Abdixhiku ia përmend këshilltarin e “Prontos”, Veseli: Të përgjigjem më vonë

Aktuale

Abdixhiku ia përmend këshilltarin e “Prontos”, Veseli: Të përgjigjem më vonë

Më: 16 prill 2018 Në ora: 11:59
Lumir Abdixhiku

Deputeti i LDK’së, Lumir Abdixhiku ka kritikuar qeverinë se po mban ministra ndaj të cilëve është ngritur aktakuzë.

Me këtë rast, ai ka kritikuar edhe kryeparlamentarin Kadri Veseli se ka edhe një këshilltar të akuzuar në rastin ‘Pronto’.

Ndaj kësja ka reaguar kryeparlamentari Kadri Veseli.

“S’kam të drejtë një herë ti përgjigjem Lumirit, po kam me ju përgjigj ma vonë. Pjesën çka është e drejtë dhe çka nuk është e drejtë”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test