Flet babai i Aulon Zekës: Nuk jam i kënaqur me dënimin e vajzës që e ndihmoi vrasësin - Bota Sot
Flet babai i Aulon Zekës: Nuk jam i kënaqur me dënimin e vajzës që e ndihmoi vrasësin

Aktuale

Flet babai i Aulon Zekës: Nuk jam i kënaqur me dënimin e vajzës që e ndihmoi vrasësin

Më: 16 prill 2018 Në ora: 12:12
Afrim Zeka

Gjykata Themelore në Prishtinë ka dënuar tre të miturit për vrasjen e Aulon Zekës.

I mituri i parë është dënuar me nëntë vite burg për kryerjen e veprës penale të vrasjes, e mitura e dytë është dënuar me tri vite për fshehjen e veprës penale, dhe për të miturin e tretë është shqiptuar masa e mbikëqyrjes nga organet e kujdestarisë për 1 vjet e gjashtë muaj moslajmërim të veprës penale.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test