MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor - Bota Sot
MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor

Aktuale

MTI vlerëson biznesin e vogël për Ballkanin Perëndimor

Më: 17 prill 2018 Në ora: 06:39
Ilustrim

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, përkatësisht Agjencia për Investime dhe Përkrahjen e Ndërmarrjeve në Kosovë (KIESA), në bashkëpunim me OECD-në, organizon takimin: “Vlerësimi i Aktit për Biznes të Vogël për Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë (2016-2019)”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test