Murat Meha takohet me Bill Clinton - Bota Sot
Murat Meha takohet me Bill Clinton

Aktuale

Murat Meha takohet me Bill Clinton

Më: 20 prill 2018 Në ora: 21:10
Bill Clinton dhe Murat Meha

Kryeshefi Ekzekutiv i Agjencisë Kadastrale të Kosovës u befasua për të mirë në Norvegji.

Ai ka takuar atje ish-presidentin amerikan Bill Clinton, i cili po kryen një turne në Europë për të folur lidhur me të ardhmen e Bashkimit Europian dhe Brexit.

Nga pamjet e publikuar, shihet se...

Lajmin e plotë me foto mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test