Nënkryetari i PDK-së pyet Hazirin: Sa kryetar i keni në LDK? - Bota Sot
Nënkryetari i PDK-së pyet Hazirin: Sa kryetar i keni në LDK?

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Nënkryetari i PDK-së pyet Hazirin: Sa kryetar i keni në LDK?

Nga: N.H Më: 16 maj 2018 Në ora: 14:12
Lutfi Haziri dhe Uran Ismaili

Nënkryetari i PDK-së, njëherësh ministri i Shëndetësisë Uran Ismaili ka reaguar ndaj disa deklaratave të Lutfi Hazirit, pasi ky i fundit akuzoi PDK-në për të bëmat që i janë bërë vendit.

Ismaili përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka pyetur nënkryetarin e LDK-së për numrin e kryetarëve të LDK-së.

Ja postimi i plotë:

Në vend të reagimit për Lutën e LDK-së

Lutë, adresën e LDK-së e paskeni pa numër. Nuk po e dimë as numrin e kryetarëve të partisë suaj, madje. Meqë s’po i dini numrat, po ta jap unë një numër - 2021. Kjo është koha kur do të mbahen zgjedhjet. Deri atëherë, besoj se do t’i dini numrat tuaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test