Jahjaga takohet me Ismail Kadaren - Bota Sot
Jahjaga takohet me Ismail Kadaren

Aktuale

E martë, 23 tetor 2018

Jahjaga takohet me Ismail Kadaren

Nga: N.A Më: 16 maj 2018 Në ora: 14:13
Atifete Jahjaga dhe Ismail Kadare

Ish presidentja e Kosovës,  Atifete Jahjaha përmes një postimi në facebook ka njoftuar se është takuar me shkrimtarin e njohur shqiptar Ismail Kadaren.

Jahjaga gjithashtu ka ndare edhe një foto me shkrimtarin Isamil Kadare.

Më poshtë mund të lexoni statusin e plotë:

Me shkrimtarin Ismail Kadare në Tiranë biseduam për nevojën e rimëkëmbjes kulturore në hapësirat shqiptare për të rigjeneruar dhe forcuar vlerat demokratike.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test