Haziri: Pa LDK-në nuk mund të arrihet liberalizimi vizave - Bota Sot
Haziri: Pa LDK-në nuk mund të arrihet liberalizimi vizave

Aktuale

Haziri: Pa LDK-në nuk mund të arrihet liberalizimi vizave

Më: 16 maj 2018 Në ora: 18:06
Lutfi Haziri dhe Joseph Daul

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka pritur sot në takim kryetarin e Partive Popullore Europiane, Joseph Daul.

Haziri përmes një postimi në Facebook ka treguar se kanë biseduar për çështjet aktuale në vend.

Postimi i plotë:                        

Gjate dites pata nderin te zhvillojme nje takim miqesor me kryetarin e Partive Popullore Europiane, Joseph Daul. Konstatum se liberalizimi vizave, pritja e madhe për popullin dhe rinine e Kosoves dhe procesi integrues, pa ndihmën e LDK dhe rolin e saj nuk mundë të arrihen Kosove!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test