Milaim Zeka tregon se çfarë bënin Thaçi, Veseli e Haradinaj kur e dëgjonin emrin e Ibrahim Rugovës - Bota Sot
Milaim Zeka tregon se çfarë bënin Thaçi, Veseli e Haradinaj kur e dëgjonin emrin e Ibrahim Rugovës

Aktuale

Milaim Zeka tregon se çfarë bënin Thaçi, Veseli e Haradinaj kur e dëgjonin emrin e Ibrahim Rugovës

Nga: D.RR Më: 17 maj 2018 Në ora: 00:04
Milaim Zeka

Deputeti i NISMA-së, Milaim Zeka, në një intervistë për një nga televizionet shqiptare, ka folur për Ibrahim Rugovën dhe krerët e tanishëm të shtetit.

Ai tha se Hashim Thaçi, Ramush Haradinaj, Kadri Veseli e të tjerë politkanë, kur e dëgjonin emrin e Ibrahim Rugovës, kishin dridhje të lukthit, shkruan "Bota sot".

“ Politikanët që sot janë në krye të shtetit, si Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Ramush Haradinaj e politikanë të tjerë, kur e dëgjonin emrin e Ibrahim Rugovës, lukthi i tyre dridhej”- tha Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test