Fatmir Sejdiu: Tash jam mirë me shëndet - Bota Sot
Fatmir Sejdiu: Tash jam mirë me shëndet

Aktuale

Fatmir Sejdiu: Tash jam mirë me shëndet

Më: 17 maj 2018 Në ora: 00:31
Fatmir Sejdiu

Ish-presidenti i Kosovës, njëherësh ish-kryetar i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fatmir Sejdiu ka treguar për problemet shëndetësore me të cilat është ballafaquar së fundmi. Ai gjatë një intervistë për T7 Ka thënë se tash është mirë me shëndet.

“Po, mirë jam dhe mirë dëshiroj të jenë gjithë njerëzit e vendit tim”, është shprehur Sejdiu.

“Kam pasur disa probleme shëndetësore që i kam kapërcyer, falë edhe intervenimit të shpejtë të ekipeve që më kanë pasur në trajtim”, ka treguar ai në “Pressing”.

Sejdiu ka treguar se puna kryesore e tij aktualisht është ajo e profesorit në Universitetin e Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test