Fotografia e përbashkët e pjesëmarrësve në Samitin e BE-së në Sofje - Bota Sot
Fotografia e përbashkët e pjesëmarrësve në Samitin e BE-së në Sofje

Aktuale

E enjte, 18 tetor 2018

Fotografia e përbashkët e pjesëmarrësve në Samitin e BE-së në Sofje

Më: 17 maj 2018 Në ora: 15:04
Fotografia e përbashkët e pjesëmarrësve në Samit

Samiti i Bashkimit Europian në Bullgari ka bërë bashkë sot liderë – përfaqësues të shteteve të Ballkanit Perëndimor ku në mesin e tyre është dhe delegacioni kosovar drejtuar nga Presidenti i vendit Hashim Thaçi.

Pas takimeve dhe diskutimeve në panel, liderët kanë realizuar edhe fotografinë e përbashkët të tyre si pjesëmarrës në Samitin e BE-së të vendeve të Ballkanit Perëndimor për 2018.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test