Momenti kur Arben Gashi e tërheq për xhakete Xhavit Halitin - Bota Sot
Momenti kur Arben Gashi e tërheq për xhakete Xhavit Halitin

Aktuale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Momenti kur Arben Gashi e tërheq për xhakete Xhavit Halitin

Nga: D.RR Më: 18 maj 2018 Në ora: 17:49
Xhavit Haliti dhe Arben Gashi

Xhavit Haliti dhe Arben Gashi dje janë sharë ndërmjet vete edhe me fjalë banale, ndërsa sot janë përleshur edhe fizikisht.

Ishte nënkryetari Xhavit Haliti ai i cili pasi që mbushi fletën e votimit për anëtarë të Gjykatës Kushtetuese e sulmon fizikisht deputetin Gashi.

Por, në këto foto shihet reagimi i Gashit, i cili e tërheqë për xhakete Xhavit Halitin:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test