Haradinajn dhe zyrtarët e AAK-së përsëri i bashkon mishi e rakia - Bota Sot
Haradinajn dhe zyrtarët e AAK-së përsëri i bashkon mishi e rakia

Aktuale

E martë, 16 tetor 2018

Haradinajn dhe zyrtarët e AAK-së përsëri i bashkon mishi e rakia

Nga: N.H Më: 20 maj 2018 Në ora: 19:27
Pamje nga vendi ku u mbajt kjo ndeje

Daut Haradinaj, Muharrem Nitaj e Halil Matoshi përsëri u ribashkuan sot në një restorant në Rahovec.

Këta zyrtarë nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), sot u panë duke ngrënë drekë së bashku në “Stone Castle”, e cila ndodhet në Rahovec.

Përveç se u pritën me mish e raki, në këtë ndejë, këta zyrtarë u shoqëruan edhe me muzikë folklorike.

Kujtojmë se një betejë mishi të tillë e kishin pasur edhe në ditën e përkujtimit të Betejës së Kosharës.

Veç se aty, prezent ishin krerët e shtetit, si presidenti Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj, kryediplomati Behgjet Pacolli e shumë zyrtarë të tjerë, të cilët kishin ngrënë drekë së bashku me muzikë “live”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test