Haradinaj: Vdekja tragjike e 14 vjeçarit nga Kamenica, veprim jonjerëzor dhe i pafalshëm - Bota Sot
Haradinaj: Vdekja tragjike e 14 vjeçarit nga Kamenica, veprim jonjerëzor dhe i pafalshëm

Aktuale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Haradinaj: Vdekja tragjike e 14 vjeçarit nga Kamenica, veprim jonjerëzor dhe i pafalshëm

Nga: N.A Më: 24 maj 2018 Në ora: 17:25
Kryeministri I Kosovës, Ramush Haradinaj

Kryeministri I Kosovës, Ramush Haradinaj përmes një postimi në facebook ka reaguar pas vdekjes së 14 vjeçarit nga Kamenica

Haradinaj ka shkruar se Institucionet përkatëse duhet të ndërmarrin të gjitha veprimet e nevojshme për kryesin e këtij akti

Tutje Haradianaj është shprehur se Familja është shtylla e një shoqërie dhe vlerat e saj duhet mbrojtur nga çdo cenim.

Më poshtë mund ta lexoni statusin e plotë:

Vdekja tragjike e 14 vjeçarit nga Kamenica është lajm i trisht, veprim jonjerëzor dhe i pafalshëm.

Institucionet përkatëse duhet të ndërmarrin të gjitha veprimet e nevojshme për kryesin e këtij akti dhe për të parandaluar dhunën në familje.

Familja është shtylla e një shoqërie dhe vlerat e saj duhet mbrojtur nga çdo cënim!

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test