Pushuesit në plazhe japin përshtypjet, ata nga Kosova më të kënaqurit - Bota Sot
Pushuesit në plazhe japin përshtypjet, ata nga Kosova më të kënaqurit

Aktuale

Pushuesit në plazhe japin përshtypjet, ata nga Kosova më të kënaqurit

Nga: I.J Më: 27 maj 2018 Në ora: 14:03
Pushues në plazhe shqiptare

Sezoni turistik në bregdetin shqiptar tashmë ka hyrë në sezonin e tij.

Durrësi, Vlora dhe Shëngjini mbeten plazhe mjaft të dashura për banorët vendas dhe pushuesit nga jashtë.

Qytetarët vendas preferojnë shumë ditët e fundjavës për të dalë në plazh.

“Deti është shumë i mirë, shumë i pastër, është edhe ngrohtë”, thotë një pushuese në Vlorë.

Shëngjini është një destinacion i preferuar për pushuesit nga Kosova.

“Kena pru qikat për fundjavë, është shumë mirë”, thotë një pushuese nga Kosova, ndërsa një tjetër pushues po nga Kosova thotë se “nuk ka vend më bukur se këtu”, duke ju referuar Shëngjinit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...