Millaku përkujton dëshmorët e Therandës - Bota Sot
Millaku përkujton dëshmorët e Therandës

Aktuale

E mërkurë, 17 tetor 2018

Millaku përkujton dëshmorët e Therandës

Nga: N.H Më: 27 maj 2018 Në ora: 19:51

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook thotë se sot në Studençan të Komunës së Therandës kanë përkujtuar dëshmorët e lirisë.

Sipas saj, kujtimi për ta i shtyn në rrugën e tyre të drejtë. Millaku thotë se ata e dhanë jetën, ne duhet ta japin vullnetin dhe punën.

“Në Studençan të Komunës së Therandës përkujtuam dëshmorët e lirisë. Kujtimi për ta na shtyen në rrugën e tyre të drejtë, ata e dhanë jetën ne duhet ta japin vullnetin dhe punën tonë. Lavdi dëshmorëve të kombit!”, thotë Millaku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test