Debat mes Pacollit dhe Goranit: 'Jarani po, por kosi me pare' - Bota Sot
Debat mes Pacollit dhe Goranit: 'Jarani po, por kosi me pare'

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Debat mes Pacollit dhe Goranit: 'Jarani po, por kosi me pare'

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 20:52
Pamje nga mbledhja e komisionit

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka raportuar të martën në Komisionin Parlamentar për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike.

Një debat i nxehtë u zhvillua mes tij dhe deputetit Dukagjin Goranit, nga radhët e PSD-së.

Ky i fundit e kritikoi për shumë çështje, e Pacolli tha se janë miq. 

“Na jemi miq me Goranin, pak politikisht më bën presion”, tha Pacolli.

“Jarani po, por kosi me pare”, ia ktheu Gorani. “Po, veç ti po e shet shtrenjtë”, i tha në fund Pacolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test