Isa Mustafa uron festën e Bajramit - Bota Sot
Isa Mustafa uron festën e Bajramit

Aktuale

E shtunë, 20 tetor 2018

Isa Mustafa uron festën e Bajramit

Nga: D.RR Më: 14 qershor 2018 Në ora: 20:19
Isa Mustafa

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebbok, ka urar festën e Bajramit gjithë besimtarëve myslimanë.

"Të gjithë besimtarëve myslimanë ju uroj përzemërsisht përmbylljen me devotshmëri të muajit të shenjtë të Ramazanit. 
Paqja, mirëqenia e harmonia mbizotërofshin në të gjitha familjet dhe në shtetin e Kosovës.
Urime Festa e madhe e Fitër Bajramit! I.M", ka shkruar Mustafa në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test