Zeka fyen rëndë kryetarin e Drenasit: Lladrovci nuk ka tru - Bota Sot
Zeka fyen rëndë kryetarin e Drenasit: Lladrovci nuk ka tru

Aktuale

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Zeka fyen rëndë kryetarin e Drenasit: Lladrovci nuk ka tru

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 20:20
Ramiz Lladrovci dhe Milaim Zeka

Deputeti i Nismes, Milaim Zeka ka qenë i ftuar i radhës në emisionin Frontal, ku ndër të tjera ka folur për raportet mes tij dhe Ramiz Lladrovcit.

Duke folur për akuzat që kanë pasur me njëri tjetrin, Zeka ka thënë se se kryetari i Drenasit është pa tru.

“Ramizi mundet me pasë gjithçka, por për mendimin tim, atij i mungon truni”, ka thënë Zeka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test