Rrah bashkëshorten, e bën për spital - Bota Sot
Rrah bashkëshorten, e bën për spital

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Rrah bashkëshorten, e bën për spital

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 13:20
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij për shkak të një mos marrëveshjeje.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur dje në ora 16.50, njofton sot Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test