Anëtarësimi në INTERPOL, diskutohet në Komisionin për Punë të Brendshme - Bota Sot
Anëtarësimi në INTERPOL, diskutohet në Komisionin për Punë të Brendshme

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Anëtarësimi në INTERPOL, diskutohet në Komisionin për Punë të Brendshme

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 08:32
INTERPOL

Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës sot do të mbajë mbledhje.

Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim i Projektligjit nr.06/L-082 për Mbrojtjen e të Dhënave Personale dhe do të ketë diskutim rreth procesit të anëtarësimit të Kosovës në INTERPOL.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test