Edhe Anton Quni ka disa fjalë për ndeshjen Zvicër-Serbi - Bota Sot
Edhe Anton Quni ka disa fjalë për ndeshjen Zvicër-Serbi

Aktuale

E martë, 20 nëntor 2018

Edhe Anton Quni ka disa fjalë për ndeshjen Zvicër-Serbi

Nga: H.O. Më: 22 qershor 2018 Në ora: 19:15
Fotoja e publikuar ne Facebook nga deputeti Anton Quni

Edhe deputeti Anton Quni në një postim të tij në Facebook ka dalë në mbrojtje të kombëtares së Zvicres në ndeshjen e sotme me Serbinë.

Madje, ai ka publikuar një foto nga vendlindja e Xherdan Shaqirit.

“Në vendlindjen e heroit të lirisë Agim Ramadani dhe shpresës pêr fitoren e kombetares Zvicerane Xherdan Shaqiri”, shkruan Quni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test