Zëvendësministri i MPJ-së: Përmbysja e Erdoganit, një projekt i vështirë - Bota Sot
Zëvendësministri i MPJ-së: Përmbysja e Erdoganit, një projekt i vështirë

Aktuale

E martë, 13 nëntor 2018

Zëvendësministri i MPJ-së: Përmbysja e Erdoganit, një projekt i vështirë

Nga: H.O. Më: 24 qershor 2018 Në ora: 15:42
Erdogan

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj në një postim të tij në Facebook thotë se përmbysja e Presidentit turk, Erdogan në zgjedhjet e sotme në Turqi, është e vështirë.

Dedaj shkruan se Erdogan e mban pushtetin me dhunë dhe mjete policore.

Postimi i plotë:

Permbysja e diktatorit,nje projekt i veshtire!

Permbysja e diktatorit Erdogan, ne zgjedhjet e sotme ne Turqi, nuk eshte edhe aqe e lehte, kur siq dihet, ai e mbane pushtetin me dhune dhe mjete policore e ushtarake!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test