Forumi ekonomik në mes të Kosovës dhe Malit të Zi (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Forumi ekonomik në mes të Kosovës dhe Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Forumi ekonomik në mes të Kosovës dhe Malit të Zi (Drejtpërdrejt)

Më: 27 qershor 2018 Në ora: 11:05
OEK

Ngjarja mbahet në hotel "Sirius".

Oda Ekonomike e Kosovës dhe Oda Ekonomike e Malit të Zi organizojnë Forumin Ekonomik në mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...