Gjendja financiare e Postës, raporton Ministri Valdrin Lluka - Bota Sot
Gjendja financiare e Postës, raporton Ministri Valdrin Lluka

Aktuale

E martë, 13 nëntor 2018

Gjendja financiare e Postës, raporton Ministri Valdrin Lluka

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 07:03
Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal sot do të mbajë mbledhje.

Në rend dite është raportimi i ministrit të Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, lidhur me gjendjen në ndërmarrjen publike “Posta e Kosovës”.

Mbledhja mbahen në ndërtesën e Kuvendit, duke filluar nga ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test