Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë - Bota Sot
Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Sherifi, Veselit: Siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë me deputetë

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 11:27
Kadri Veseli dhe Bilall Sherifi

Bilall Sherifi nga Nisma për Kosovën kanë pasur një polemikë të butë me kryetarin e Partisë Demokratike të Kosovës dhe kryetarin e Parlamentit, Kadri Veseli, gjatë seancës së sotm.

Para se t’ia japë fjalën Veseli deputetit Sherifi ia i tha se “kam menduar se veç e keni kaluar Listën Serbe me deputetë”, duke qeshur.

Njëjtë, duke qeshur, ia kthej Sherifi, duke i thënë se “ashtu siç kemi nisur shumë shpejt do t’ju kalojmë edhe juve”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test