Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan “hajn”, ja si ia kthen ai - Bota Sot
Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan “hajn”, ja si ia kthen ai

Aktuale

Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan “hajn”, ja si ia kthen ai

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 18:06
Kryeministri Ramush Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka kaluar mirë me zjarrfikësit, që po protestojnë para Qeverisë së Kosovës tash e disa orë.

Në shenjë zemërimi, njëri nga protestuesit nuk ka kursyer fjalorin, duke e quajtur Kryeministrin e Kosovës hajn.

Haradinaj tha se nuk i ka vjedhur askujt asgjë dhe me ton kërcënues i ka kërkuar të ketë kujdes

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...