E tmerrshme: Flamujt e Serbisë dhe Rusisë midis Tirane - Bota Sot
E tmerrshme: Flamujt e Serbisë dhe Rusisë midis Tirane

Aktuale

E diel, 18 nëntor 2018

E tmerrshme: Flamujt e Serbisë dhe Rusisë midis Tirane

Nga: N.Sh Më: 13 korrik 2018 Në ora: 22:09
Flamujt

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, nga Tirana shfaqen flamujt serb dhe rus në një kafiteri atje.

Në kafiterinë “Billionaire Vila” duken qartë flamujt e shteteve të ndryshme e mes tyre shihen edhe ata të Serbisë dhe Rusisë, shkruan gazeta “Bota sot”.

Edhe disa ditë më parë është raportuar se në lokalet e Tiranës janë të vendosur flamujt e shteteve armike të shqiptarëve.

Mbetet të shihet a po reflektojnë shqiptarët e Shqipërisë, konkretisht pronarët e këtyre lokaleve, apo restoranteve në largimin e flamujve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test