Zyrtari i Vetëvendosjes zbulon mashtrimin e radhës të qeverisë - Bota Sot
Zyrtari i Vetëvendosjes zbulon mashtrimin e radhës të qeverisë

Aktuale

E diel, 18 nëntor 2018

Zyrtari i Vetëvendosjes zbulon mashtrimin e radhës të qeverisë

Nga: H.O. Më: 14 korrik 2018 Në ora: 08:33
Ilustrim

Zyrtari i Vetëvendosjes, Adnan Rrustemi në një postim të tij në Facebook ka shkruar se liderët e Kosovës derisa dikur thonin se njëherë demarkacioni dhe pastaj vjen liberalizimi i vizave, tash po deklarojnë se njëherë liberalizimi dhe më pastaj dialogu.

Sipas tij, ky është vetëm mashtrim sa për të humbur territor.

Postimi i plotë:

Dikur thonin: " njëherë demarkacionin, pastaj liberalizimin e vizave". Tash po thonë: " njëherë lieralizimin e vizave, pastaj dialogun". Mashtrim atëherë sa për të humbur territor, mashtrim tash sa për të legjitimuar kompromisin e radhës me Serbinë!/BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test