Dëshmia rrënqethëse: Personi që vrau Besim Dajakun, Bekim Kastratin e plagosi Gani Gecin qëndron prapa... - Bota Sot
Dëshmia rrënqethëse: Personi që vrau Besim Dajakun, Bekim Kastratin e plagosi Gani Gecin qëndron prapa...

Aktuale

E premte, 16 nëntor 2018

Dëshmia rrënqethëse: Personi që vrau Besim Dajakun, Bekim Kastratin e plagosi Gani Gecin qëndron prapa...

Nga: H.O. Më: 14 korrik 2018 Në ora: 09:29
Fotoja e postuar në Facebook-un e Naim Miftarit

Ish eprori i SHIK-ut dhe pjesëtari i UÇK-TMK-së, Naim Miftari në një postim të tij në Facebook thotë se komunikata nr.59 është shkruar ngë një person i cili përmes vëllaut të tij dërgoj para vrasëse, për vrasjen e Besim Dajakut, Bekim Kastratit dhe plaogosjen e Gani Gecit.

Ndërkaq, Ish deputeti i Kosovës, Fadil Geci , përmes një shkrimi, ka shkruar se komunikatën numër 59, kundër vëllait të tij, Gani Geci, e ka shkruar presidenti aktual i Kosovës, Hashim Thaçi.

Postimi i plotë i Naim Miftarit në Facebook:

Komunikata Nr_59, e shkruajtur nga i njëjti njeri i cili pas luftes nga miljonat e vjedhura të fondit Vendlindja thërret dërgoj përmes vllaut të tij parat vrasësve që vran në prit 19 tetor 2001 Besim Dajakun Bekim Kastratin dhe plagosen Gani Gecin./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test