Dedaj: Trinomi vdekjeprurës i Kosovës: Rusia, Serbia dhe Turqia - Bota Sot
Dedaj: Trinomi vdekjeprurës i Kosovës: Rusia, Serbia dhe Turqia

Aktuale

E diel, 18 nëntor 2018

Dedaj: Trinomi vdekjeprurës i Kosovës: Rusia, Serbia dhe Turqia

Nga: H.O. Më: 14 korrik 2018 Në ora: 10:52
Gjergj Dedaj

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Gjergj Dedaj në një postim në Facebook ka shkruar se trinomi vdekjeprurës i Kosovës është Rusia, Serbia dheTurqia.

Ai thotë se ky trinom duhet të zhduket në partneritet me SHBA dhe vendet aleatë të Evropës.

Postimi i plotë:

Rusia, Serbia dhe Turqia, trekendeshi vdekjeprures i popullit shqiptare.

Ky trinom,duhet te shporret ne partneritet me SHBA dhe vendet aleate te Europes dhe botes perendimore!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test