"Mentalitet bajraktarësh" - Bota Sot
"Mentalitet bajraktarësh"

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

"Mentalitet bajraktarësh"

Nga: N.H Më: 14 korrik 2018 Në ora: 10:54
Hashim Thaçi

Profesori, doktori dhe publicist, Binak Maxharraj, përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, thotë se skena politike në Kosovë është e mbushur më plotë inate e ndërskamca.

Ai thotë se kryefjala e këtyre marifeteve është presidenti Hashim Thaçi.

“Skena politike në Kosovë është e mbushur më plotë inate, ndërskamca dhe pa pikë respekti ndaj njeri tjetrit. Kryefjala e këtyre marifeteve është Hashim Thaçi”, shkruan ai.

Tutje, ai thotë se këta politikanë kanë mbet të ngujuam në folenë e qyqeve.

“Këta politikanë kanë mbetë të ngujuar në folenë e qyqeve, sepse askush për ta nuk i jep as pesë parë, nuk i respekton as populli, sepse janë lider anti popullor”, ka shkruar Maxharraj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test