Thaçi nga Broja, me pushkë i pritke demonstruesit në mes të Prishtinës! - Bota Sot
Thaçi nga Broja, me pushkë i pritke demonstruesit në mes të Prishtinës!

Aktuale

E shtunë, 20 tetor 2018

Thaçi nga Broja, me pushkë i pritke demonstruesit në mes të Prishtinës!

Nga: N. Sh Më: 16 korrik 2018 Në ora: 13:16
Hashim Thaçi

Analisti Haki Abazi e ka komentuar murin që po e ndërtojnë serbët në veri të Mitrovicës.

Ai thotë se duke i pritë vizat u shfaq muri në mes të rrugës.

Sipas tij, presidenti Hashim Thaçi demonstruesit me pushkë i pritke në mes të Prishtinës, të cilin e quan trim të Brojës.

“Duke i pritë vizat e premtuara qe 15 vite veq kur doli nje muri ne rruge ne mes te Mitrovices. Thaci i pritke demonstruesit me pushke ne krah ne mes te Prishtines. Trim djali i Brojes.

Ne mos ndoshta duhet ndertuar edhe nje mur per mallrat e Serbise ne Merdare dhe tek dheu i bardhe apo duhet me vazhdu me financu murin dhe poshterimin me parate tona.

Bojkotoje Thacin Bojktoje Serbine”, shkruan Abazi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test