Reforma kërkon nderimin e objektit të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinerisë - Bota Sot
Reforma kërkon nderimin e objektit të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinerisë

Aktuale

E hënë, 15 tetor 2018

Reforma kërkon nderimin e objektit të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinerisë

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 07:25
Rektorati i UP-së

Organizata Studentore Reforma sot do të shprehur pakënaqësinë lidhur me ndërprerjen e punimeve për ndërtimin e objektit të Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinerisë.

Konferenca në formë proteste do të mbahet para Rektoratit të UP-së,  ku do të bëjnë pyetje publike për Rektorin dhe menaxhmentin e Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina", në lidhje me objektin r Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinerisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test