Haradinaj për vizitë në Shqipëri - Bota Sot
Haradinaj për vizitë në Shqipëri

Aktuale

Haradinaj për vizitë në Shqipëri

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 18:00
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, nesër viziton Bashkinë e Vlorës, gjatë të cilës do të zhvillojë një sërë aktivitetesh.

Ai me këtë rast do të takohet me kryebashkiakun Dritan Leli, do të vizitojë Monumentin e Pavarësisë, si dhe do të vendosë kurora lulesh pranë varrit të Ismail Qemalit.

Haradinaj do të vizitojë edhe Muzeun Historik dhe atë të Pavarësisë në Vlorë, thuhet në njoftimin e kabinetit të Qeverisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...