Tahiri dhe Jashari përkrahin Bahtirin: Me besa besë, as ndarje as korigjim! - Bota Sot
Tahiri dhe Jashari përkrahin Bahtirin: Me besa besë, as ndarje as korigjim!

Aktuale

E premte, 19 tetor 2018

Tahiri dhe Jashari përkrahin Bahtirin: Me besa besë, as ndarje as korigjim!

Nga: N.Sh Më: 9 gusht 2018 Në ora: 18:40
Xhafer Tahiri, Bekim Jashari dhe Agim Bahtiri

Kryetari i Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka publikuar një fotografi me kreun e Mitrovicës, Agim Bahtirin dhe atë të Skenderajt, Bekim Jasharin, transmeton gazeta “Bota sot”.

Xhaferi në shkrimin e tij, që ia ka bashkangjit fotografisë thotë se “me besa besë”, nuk do të ketë ndarje e as korigjim, por respektim të Kushtetutës.

Ai i ka dhënë përkrahje të plotë Agim Bahtirit për Mitrvicën, sic thotë ai për Kosovën unike.

“Me besa besë, as ndarje as korigjim, por respektim te Kushtetutës e sovranitetit. Përkrahje e plotë për Agimin për Mitrovicën e Kosovën unike”, shkruan Xhafer Tahiri në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test