Vetëvendosje hap dyert për të pritur bashkatdhetarët - Bota Sot
Vetëvendosje hap dyert për të pritur bashkatdhetarët

Aktuale

Vetëvendosje hap dyert për të pritur bashkatdhetarët

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 06:44
Lëvizja Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur se sot do te hap dyert e zyrës së saj për të pritur bashkatdhetarët që kanë ardhur në sezonin e pushimeve në Kosovë. 

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti bashkë me deputetë, anëtarë të Kryesisë dhe aktivistë të tjerë, do të presin bashkatdhetarët e interesuar për të diskutuar me ta për problemet dhe hallet e tyre, si dhe mbi situatën politike dhe ekonomike në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...