"President Rugova, s’ta paskemi ditur kimetin" - Bota Sot
"President Rugova, s’ta paskemi ditur kimetin"

Aktuale

"President Rugova, s’ta paskemi ditur kimetin"

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2018 Në ora: 06:57
Presidenti historik, Ibrahim Rugova

Profesori universitar dhe sociologu Fadil Maloku në një postim të tij në Facebook ka kujtuar Presidentin historik, Ibraim Rugova. Maloku shkruan se na mungon urtësia dhe durimi i tij, në këtë shekull të ri.

Postimi i plotë:

President! S’ta paskemi dijt kimetin!

Po na mungon shumë urtësia dhe durimi yt, në këto kohërat e shekullit të ri...! Korigjimet, dojnë me na ngulfat rrugëtimin e nisur....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...