Ish truproja i Presidentit Rugova, i vrarë pas lufte nga grupet kriminale - Bota Sot
Ish truproja i Presidentit Rugova, i vrarë pas lufte nga grupet kriminale

Aktuale

Ish truproja i Presidentit Rugova, i vrarë pas lufte nga grupet kriminale

Nga: H.O. Më: 14 gusht 2018 Në ora: 09:26
Besim Dajaku

Besim Dajaku nga komuna e Skenderajt, ka qenë për vite me radhë truproja e Presidentit historik, Ibrahim Rugova.

Mirëpo, pas luftës së fundit në Kosovë ai është vrarë nga njerëz deri më tani të panjohur dhe në rrethana të panjohura.

Një foto e tij është publikuar në rrjetet sociale, i veshur në uniformë të UÇK-së./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...