Kolona deri në shtatë orë në Merdarë - Bota Sot
Kolona deri në shtatë orë në Merdarë

Aktuale

E shtunë, 17 nëntor 2018

Kolona deri në shtatë orë në Merdarë

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 13:24
Merdarë

Kolonat dhe pritjet e gjata në pikat kufitare janë njëra nga “torturat” me të cilat përballen bashkatdhetarët gjatë qëndrimit në Kosovë.

Kurse, tashmë në përfundim të sezonit veror kolonat janë bërë edhe më të gjata. Ku gjatë ditës së sotme mërgimtarët po presim deri në  shtatë orë për të kaluar pikën kufitare në Merdarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test