“Çartet” Gashi: Serbia me dy përfaqësues në Bruksel: Thaçin dhe Vuçiqin - Bota Sot
“Çartet” Gashi: Serbia me dy përfaqësues në Bruksel: Thaçin dhe Vuçiqin

Aktuale

“Çartet” Gashi: Serbia me dy përfaqësues në Bruksel: Thaçin dhe Vuçiqin

Nga: N.Sh Më: 25 gusht 2018 Në ora: 20:52
Thaçi, Vuçiq

Politologu Shkëlzen Gashi, thotë se në negociatat në Bruksel në mes Kosovës dhe Serbisë, Kosova nuk ka asnjë përfaqësues.

Ai thotë se në negociatat Serbia i ka dy përfaqësues, Aleksandër Vuçiqin dhe Hashim Thaçin.

“Në negociatat Kosovë- Serbi, Kosova nuk e ka asnjë përfaqësues, e Serbia dy - Vuçiq-in dhe Thaçin :(“, shkruan Gashi, përcjell gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...