“Vetëm 50 deputetë në sallë, dështoi seanca e mazhorancës” - Bota Sot
“Vetëm 50 deputetë në sallë, dështoi seanca e mazhorancës”

Aktuale

“Vetëm 50 deputetë në sallë, dështoi seanca e mazhorancës”

Nga: G.B Më: 4 shtator 2018 Në ora: 09:51
Kuvendi i Kosovës

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu ka thënë se ka dështuar seanca e thirrur nga kryeministri Haradinaj, për në orën 9, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook ajo ka thënë se në sallë janë vetëm 50 deputetë dhe qeveria e pakicës duhet të dorëhiqet.

“Dështoi seanca e orës 09:00. Vetëm 50 deputetë janë në sallë. 
Qeveria e pakicës të dorëhiqet!”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test