Takohen Thaçi dhe Haradinaj - Bota Sot
Takohen Thaçi dhe Haradinaj

Aktuale

Takohen Thaçi dhe Haradinaj

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 17:14
Takohen Thaçi dhe Haradinaj

Në këto momente është duke u zhvilluar një takim në mes të presidentit, Hashim Thaçi dhe kryeministrit , Ramush Haradinaj.

Ky takim po zhvillohet në zyrën e kreut të shtetit.

Media merr vesh se në të i pranishëm ka qenë edhe ambasadori amerikan, Greg Delawie, por ky i fundit para pak çastesh ëeshtë larguar nga takim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...