Zemaj: Beteja e LDK-së vazhdon... - Bota Sot
Zemaj: Beteja e LDK-së vazhdon...

Aktuale

Zemaj: Beteja e LDK-së vazhdon...

Nga: G.B Më: 5 shtator 2018 Në ora: 21:50
Armend Zemaj

Deputeti nga radhët e LDK-së, Armend Zemaj, ka thënë se beteja e LDK-së për ta mbrojtur lirinë dhe demokracinë vazhdon, përcjell Bota sot.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

“Beteja e LDK-së në mbrojtjen e lirisë dhe demokracisë, përkatësisht republikës parlamentare vazhdon...”, ka shkruar Zemaj në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat