Selimi: Zgjedhjet janë zgjidhje

Aktuale

Selimi: Zgjedhjet janë zgjidhje

Nga: D.RR Më: 6 shtator 2018 Në ora: 00:02
Rexhep Selimi

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi përmes një statusi në Facebook ka thënë se zgjedhjet janë zgjidhje në situatën e krijuar në vend, sidomos ku mazhoranca e lufton opozitën me mospjesëmarrje në Kuvend.

“Në ketë situatë, sikur që u manifestua dje dhe sot në Kuvendin e Kosovës, kur pushteti nuk ka numra as për zhvillimin e një seance dhe kur mazhoranca e lufton opoziten me mosprezencë në Kuvend, ateherë vetëm ZGJEDHJET janë ZGJIDHJE”, ka shkruar Selimi, përcjell “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat