Mbahet seanca e jashtëzakonshme e kërkuar nga opozita - Bota Sot
Mbahet seanca e jashtëzakonshme e kërkuar nga opozita

Aktuale

Mbahet seanca e jashtëzakonshme e kërkuar nga opozita

Më: 6 shtator 2018 Në ora: 07:10
Kuvendi i Kosovës

Sot mbahet seanca e jashtëzakonshme e Kuvendit të Kosovës e kërkuar nga opozita.

Seanca do të fillojë punimet në ora 10:00, dhe pikë e vetme e rendit të ditës është miratimi i rezolutës për integritetin territorial të Kosovës.

Mbajtja e kësaj seance ka dështuar mbrëmë, pasi nuk kishte kuorum të mjaftueshëm për të filluar punimet seanca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...