Kush e la Thaçin me gishta n’gojë? - Bota Sot
Kush e la Thaçin me gishta n’gojë?

Aktuale

Kush e la Thaçin me gishta n’gojë?

Nga: N.Sh Më: 7 shtator 2018 Në ora: 17:14
Hashim Thaçi

Ibrahim Kelmendi, një nga udhëheqësit e LPK-së, me veprim dhe punë në emigracion- kryesisht Gjermani dhe Zvicër, duke ironizuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin i cili në Bruksel nuk u takua me Vuçiqin, thotë të shpallet ditë zije në Kosovë sepse Vuçiqi e ka injoru Thaçin.

Ai thotë se Vuçiqi e ka lënë Thaçin në Bruksel me gishta në gojë.

“Presidenti të shpall ditë zijë në Kosovë, sepse Vuçiqi na e ka injoru sot Hashimin në Bruksel – e ka lënë me gishta n’gojë...”, shkruan Kelmendi në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...