Qytetari i mllefosur “godet” ashpër Thaçin e Haradinajn: Ju keni mundur ta ndalni Vuçiqin - Bota Sot
Qytetari i mllefosur “godet” ashpër Thaçin e Haradinajn: Ju keni mundur ta ndalni Vuçiqin

Aktuale

Qytetari i mllefosur “godet” ashpër Thaçin e Haradinajn: Ju keni mundur ta ndalni Vuçiqin

Nga: N.H Më: 9 shtator 2018 Në ora: 21:56
Qytetari i mllefosur

Një video që po bën bujë në rrjetet sociale dhe po shpërndahet nga qytetarët, tregon një qytetar të mllefosur me krerët e institucioneve të Kosovës dhe që flet për ardhjen e presidentit të Serbisë në Kosovë.

“Shyqyr zotiti që në Kosovë e Drenicë ka njerëz të mirë, ka shumë, shumica, po kanë rënë disa njerëz edhe e kanë njollos e po donë me na pru ditën me na ardhë marre që jemi shqiptarë. Në këtë rast Hashim me jarana të vet e me Ramusha”, deklaroi fillimisht ky qytetar, përcjell “Bota sot”.

Ai gjatë tërë kesaj video ndanë kritika për krerët e institucioneve vendore.

Për më shumë, ju sjellim videon e plotë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...