Evropa reagoi për deklaratën e Vuçiqit për Millosheviqin, kurse udhëheqësit tanë jo, ja pse! - Bota Sot
Evropa reagoi për deklaratën e Vuçiqit për Millosheviqin, kurse udhëheqësit tanë jo, ja pse!

Aktuale

Evropa reagoi për deklaratën e Vuçiqit për Millosheviqin, kurse udhëheqësit tanë jo, ja pse!

Nga: N. Sh Më: 11 shtator 2018 Në ora: 10:16
Aleksandar Vuçiq

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, dhe ish-kandidati për kryetar të Fushë Kosovës, Avni Zogiani, thotë se Evropa reagoi për deklaratën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq për Millosheviqin, kurse udhëheqësit tanë jo.

Ai thotë se, kaq rënd kanë hy nën kontrollë të Vuçiqit.

“Evropa reagoi (Kociançiq) per deklaraten e Vuçiqit per Millosheviqin, e udheheqesit e Kosoves jo. Kaq rend keni hy nen kontrolle te Vuçiqit te gjithe?!”, shkruan Zogiani në Facebook, transmeton gazeta “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...