Kuvendi shënon Ditën e Demokracisë (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Kuvendi shënon Ditën e Demokracisë (Drejtpërdrejt)

Aktuale

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Kuvendi shënon Ditën e Demokracisë (Drejtpërdrejt)

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 10:06
Kuvendi i Kosovës

Kuvendi i Republikës së Kosovës po shënon Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë, duke i hapur dyert për vizitorë.

Duke filluar në orën 9:30, qytetarë, studentë dhe nxënës po vizitojnë ndërtesën e legjislativit të vendit dhe po njihen me punën e përfaqësuesve të tyre të zgjedhur.

Për nder të kësaj dite, Kuvendi organizon aktiviteteve të ndryshme që e afirmojnë ndërtimin e demokracisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test