Ish-mjeku i UÇK-së: Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës, ju tregon se si bëhet opozita - Bota Sot
Ish-mjeku i UÇK-së: Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës, ju tregon se si bëhet opozita

Aktuale

E premte, 16 nëntor 2018

Ish-mjeku i UÇK-së: Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës, ju tregon se si bëhet opozita

Nga: A.ZH Më: 14 shtator 2018 Në ora: 15:32
Vjosa Osmani

Ish-mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Liri Loshi, ka thënë se Lidhja Demokratike e Kosovës, duhet të sillet si një parti e fuqishme opozitare.

Në një postim në Facebook, Loshi ka theksuar se drejtimin e LDK-së duhet lënë Vjosa Osmanit, përcjell Bota sot.

Reagimi i plotë i Loshit:

LDK duhet të sillet si parti e fuqishme opozitare e jo të bjerr kohën duke shkruar letra. Shkoni pas Vjosës në shesh të Prishtinës dhe ajo ju tregon se si bëhet opozita. Mjaft me burra të papërdorshëm që kanë kaluar të gjitha instancat e servilizmit dhe nuk kanë mbetur më për kurrgjë. Lerni gratë të dalin përpara! Epoka e “nemozhnikëve” po përfundon!

Vjosa është një lumë i shenjtë që do ta marrë LDK-në!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test